Проєкт “Поліцейський офіцер громади” реалізовано в Загвіздянській територіальній громаді

Загвіздянська громада в числі перших 25 з 62 громад Івано-Франківської області в яких реалізовано проєкт “Поліцейський офіцер громади” від Національна поліція України.

Пройшов рік після подачі Загвіздянською сільською радою заявки на участь у проєкті і ось нарешті результат. Від національної поліції Загвіздянська громада отримала новенький кросовер Renault Duster. У машині є набір інструментів, бензопила, потужний ліхтар, медаптечка.

За кошти Загвіздянської сільської ради було відремонтовано приміщення та забезпечено робоче місце для поліцейського офіцера оргтехнікою та меблями.

Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на території громади, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Поліцейський офіцер громади працюватиме весь день на території громади, що знімає з сільського голови значну частину проблемних питань з правопорядком, які постійно виникають у громаді.

Поліцейським офіцером громади призначили капітана поліції Тиніва Ігоря Богдановича, який пройшов конкурсний відбір і навчання.