Білогубко програв суд щодо перерахунку голосів

31.10.2020  відбулось засідання Загвіздянської ТВК з розгляду скарги Білогубка Л.М. і Сурмачевського І.Г, які вимагали перерахунку голосів. Рішенням ТВК обом відмовлено у задоволенні скарги (на підставі пункту 2 частини 13 статті 72 Виборчого кодексу України) про причині того, що  не надано будь-якого підтвердження порушення законодавства про вибори та відсутні в матеріалах скарги  будь-які докази.

05.11.2020  суддя Івано-Франківського окружного адміністративного суду Чуприна О.В. відкриває провадження за позовною заявою Сурмачевського І.Г. та призначає судове засідання на 06.11.2020 р. о 11:00 год (ухвала суду)

Важливо розуміти суть цього цирку: Білогубко Л.М. наймає адвоката і подає позовну заяву не від свого імені а від  “ручного” депутата тих часів коли він був головою – Сурмачевського І.Г. Але не одна людина на засіданні ТВК 31.10.2020 чула, що Білогубко заявив про намір звертатись до суду, щоб добитись перерахунку голосів. Тому всім зрозуміло хто головний ініціатор цього абсурдного позову. Судовий збір 840 грн і послуги адвоката від 3 до 5 тис. грн – гроші на вітер від людини, яка “не вкладає гроші у сумнівні проекти”.

Голова Загвіздянської СТВК Майкович Л.М. самостійно написала відзив на позов ще до судового засідання та на суді 06.11.2020 довела без будь-якої сторонньої адвокатської та юридичної підтримки, що позов Сурмачевського І.Г. є необгрунтованим та абсурдним, відсутні будь-які докази та порушені строки подання скарги. Мало того Сурмачевський І.Г. перебував на підрахунку голосів на дільниці №260743 до кінця і не подав під час підрахунку жодної скарги.

06.11.2020 суддя Івано-Франківського окружного адміністративного суду Чуприна О.В. ухвалив (рішення суду): в задоволенні позову відмовити.

Позовна заява містила 3 прохання: 1) скасувати постанову Загвіздянської СТВК про відмову  у задоволенні скарги; 2) визнати незаконною бездіяльність Загвіздянської СТВК; 3) зобов’язати Загвіздянську СТВК провести повторний перерахунок голосів на виборчих дільницях №260742 та №260743. По всіх трьох проханнях – в задоволенні позову відмовити.

Скарги Білогубка Л.М. та Сурмачевського І.Г. написані  одинаково (слово в слово) як і скарга Кобелєвої Т.В. , яка була подана на 3 дні раніше. Всі ці скарги є нікчемними та юридично безграмотними, що і довів суд. Просто людина, яка програла розгромно вибори, набравши лише 482 голоси (20%) проти 1723 (73,5% ) не може заспокоїтись та всіляко намагається створити проблеми своїм політичним конкурентам, налаштовуючи людей проти новообраної влади, незрозуміло з якою метою. Яку тільки брехню не говорили про перерахунок голосів у Загвізді, а в результаті навіть суд не дозволив проводити подібний перерахунок. Крім того це плювок в обличчя членам ДВК, які на совість цілу ніч рахували голоси. Хто був на підрахунку до ранку – точно підтвердить, що кожна купка бюлетенів по депутатах сільської ради та голови була перерахована не один раз, будь-які помилки а тим більше фальсифікації там виключені. Крім того за підрахунком спостерігало багато кандидатів, які по факту конкурували між собою, навіть ті які йшли на вибори в одній команді.

Нижче – фото нікчемних скарг Білогубка Л.М. та Сурмачевського І.Г.: