Як Білогубко ганебно віддав 12,8га місту в замін на ніщо для громади (Документи)

12,8 га землі Загвіздя віддано Любомиром Білогубком в 2013 році фактично за одну можливість розвертатись Загвіздянському “пижику” біля ринку в місті. Інша умова мирової угоди з містом, така як гарантія проведення ремонту центральної дороги в с. Загвіздя до 01.09.2013 року містом не була виконана. Нижче про це детальніше.

Шокуючі документи вдалось дістати з Івано-Франківської міської ради про мирову угоду, яку підписував Л. Білогубко від імені Загвіздянської сільської ради, і примірник якої за дивним збігом обставин чомусь відсутній у Загвіздянській сільській раді (а точніше сказати “дістав ноги” як і безліч інших документів після програшу Білогубка на виборах в 2015 році).


Перейдемо до суті справи. 27 червня 2013 року між Загвіздянською сільською радою, Івано-Франківською міською радою та Тисменицькою РДА була підписана мирова угода за спірні землі. Передували цій мировій угоді суди за межі (біля обласної лікарні) між Загвіздям та м. Івано-Франківськ , при цьому судові перспективи були на стороні Загвіздя, оскільки постановою Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 03.11.2010 визнано протиправним та скасовано рішення Івано-Франківської міської ради від 22.10.1991 року в частині включення в межі м. Івано-Франківська землі птахофабрики «Авангард» в розмірі 37,6 га – справа № 2а-3201/10/0970 (рішення суду). На етапі апеляції у Львівському апеляційному суді місто зрозуміло безперспективність справи і запропонували підписати мирову угоду, в замін на роботи з благоустрою в с. Загвіздя. Білогубко довго думав, що вибити для громади і зрештою побажав ремонт центральної дороги до 1 вересня 2013 року. Місту це підійшло, знаючи наперед, що цю умову можна не виконувати, або її виконає за тебе наступна влада, цим фактично добилось для себе хороших умов: більша частина спірної землі дісталась їм і погодження меж від Загвіздя. Загвіздю залишили лише 4,89га, 1,84 га з яких Білогубко в той же день вечором після підписання мирової угоди (зацініть швидкість дерибану) розписав між своїми родичами, друзями, прокурорами і доцентами ІФНТУНГ на закритій сесії.
Звідки ж площа 12,8га? Саме ця площа фігурує у проекті мирової угоди затвердженому рішенням сесії міської ради від 31.01.2020 №582-20 щодо меліоративних систем в урочищі Нивки (Черешеньки), які Загвіздя зобов’язалось передати місту (п. 3 Угоди) разом землею відповідно до погоджених меж згідно п. 9 Угоди.
Копії цієї мирової угоди можете переглянути нижче або за посиланням тут: https://bit.ly/3542ogA
мирова_основне-merged

Цитата  з основної частини угоди, для тих хто не може розібрати що написано:
“Сторони, зважаючи на ряд проблемних моментів щодо врегулювання земельного спору по встановленню межі м. Івано-Франківська та с. Загвіздя Тисменицького району на взаємній та добровільній основі виявляють бажання співпрацювали у втіленні заходів, спрямованих на досягнення намічених цілей, а тому домовились про наступне:
1. Сторона 1 – Івано-Франківська міська рада під час складання проекту землеустрою щодо встановлення меж міста Івано-Франківська (урочище «Нивки» с. Загвіздя) не включає до проекту відповідного рішення окрім раніше визначеної земельної ділянки площею 1.6 га додатково земельну ділянку площею 3,29 га, а всього 4. 89 га ( чотири цілих і вісімдесть дев’ять сотих гектара) на користь Сторони – 2 – Загвіздянської сільської ради, що входить в межі с. Загвіздя.
2. Сторони 2,3 – Загвіздянська сільська рада та Тисменицька районна державна адміністрація погоджують межу між містом Івано-Франківськом, Загвіздянською сільською радою та Тисменицьким районом згідно схеми, розробленої ЦП «Івано-Франківський інститут землеустрою» з врахуванням п. 1 Угоди.
3. Сторона 2 – Загвіздянська сільська рада безоплатно передає Стороні 1 – Івано-Франківській міській раді для списання меліоративну систему в урочиші Нивки» згідно схеми меліорації.
4. Сторона 1 – Івано Франківська міська рада не заперечує проти безстрокового проїзду перевізниками маршруту Загвіздя – Івано-Франківськ – Загвіздя
через вулиці: Галицька, Дністровська, Василіянок м. Івано-Франківська (із стоянкою до 20 хв. в районі магазину «Турист»), подає клопотання до Івано-Франківської обласної державної адміністрації та гарантує погодження даного маршруту.
5. Сторона 1 – Івано-Франківська міська рада гарантує проведення ремонту вулиці Липова в с. Загвіздя до 01.09.2013 року
6. Угода набирає чинносп з моменту підписання її Сторонами 1,2,3.
7. Угоду складено у трьох оригінальних примірниках, що мають однакову юридичну сили – по одному для кожної із сторін.
8. Сторони прийшли згоди, що одностороння відмова від виконання умов цієї Угоди не допускається і вони підлягають до виконання.
9. Невід’ємним додатком до Угоди є схема погодження межі між містом Івана-Франківеьк, Загвіздянською сільською радою та Тисменицькою районною державною адміністрацією в урочищі «Нивки».
10. Сторони усвідомлюють, що тільки повне виконання всіх зобов’язань за Угодою дасть можливість врегулювати земельний спір по встановленню межі м. Івано-Франківська та с. Загвіздя Тисменицького району.

Підписанти:
Сторона 1 – Анушкевичус В.А.
Сторона 2 – Білогубко Л.М.
Сторона 3 – Росіцький І.К.

А зараз він обіцяє людям “золоті гори”, наприклад зробити дорогу за 1 рік, яку він не зробив ні метра за 5 років, навіть віддавши 12,8га землі, яка зараз коштує десятки міліонів грн і давно поділена між елітою тодішньої міськради. За нашими джерелами Білогубко отримав 2 ділянки з цієї площі за підписання даної мирової угоди. Висновки робіть самі.

Білогубко пригрозив вбивством Стасюку Миколі

Білогубко планує перейменувати Підлісся на Пациків (документ)

Колишній голова-корупціонер Білогубко знову хоче компенсацію 50 тис. грн від сільради