Медпрацівники Загвіздянської ОТГ отримали додаткову премію в розмірі 2 окладів

12 працівників (в т.ч. водій) Загвіздянської амбулаторії та ФАП с. Підлісся отримали додаткову премію в розмірі 2 окладів (за березень місяць, за COVID-19).  Загальний розмір премії на всіх за березень вийшов 142 634,6 грн (174 014,21 грн з нарахуваннямии). Середній розмір додаткової премії на одного працівника вийшов – 11 866 грн з податками на 1-го працівника (9 568 грн чистими на руки, в середньому, тобто хтось отримав більше, хтось менше).

Кошти за рішенням Городецької Н.І. було виділено НЕ за рахунок обціяних державою 300% премій від МОЗ (які ще ніхто не отримав), а за рахунок резерву коштів КНП “Загвіздянський ЦПМСД”, який працює на прямому договорі з Національною службою здоров’я України. Нагадаємо автономізацію амбулаторії та ФАПу з структури Лисецької ЦРЛ вдалось реалізувати завдяки активній підтримці Громадської організації “Майбутнє Загвіздя”. Зараз як бачимо це дає можливість розпоряджатись своїми коштами на власний розсуд, а не залежати від керівника районної лікарні.

Поцікавтесь яку премію отримали медики в Лисці і чи отримали взагалі. Крім того розмір надходження на наші заклади зріс, що дає можливість відкладати кошти на розвиток чи на такі непередбачувані ситуації як COVID-19. Нагадаємо, у Загвіздянській ОТГ станом на 28.04 зафіксовано 5 підтверджених випадків  COVID-19.