Уряд затвердив Загвіздянську ОТГ в новому перспективному плані ІФ області

22 квітня Уряд затвердив новий перспективний план Івано-Франківської області до якого увійшла Загвіздянська ОТГ як окрема адміністративно-територіальна одиниця базового рівня, про це повідомив нардеп Віталій Безгін.
Цього рішення сільський голова В. Ружанський та громада добивались 2 роки.


Фінальна хронологія на цьому тривалому шляху до затвердження:
Загвіздянська ОТГ на секретаріат КМУ  від ІФ ОДА була подана як окрема адміністративно-територіальна одиниця, чого ми добились ще 12 грудня 2019 року.
З нового року було ще кілька маніпуляцій (від людей, які не розбираються в процесі), що Загвіздянської ОТГ не буде. Ми це спростовували.

14 квітня Мінрегіон провів з асоціаціями омс остаточну узгоджувальну онлайн-нараду по перспективному плану Івано-Франківської області, розглядали проект в такій редакції. До цього плану було подано 15 правок, всі вони були відхилені. Одна правка стосувалась Загвіздянської та Угринівської ОТГ, а саме асоціація міст України пропонувала включити ці 2 ОТГ у склад Івано-Франківської ОТГ, мотивуючи свою пропозицію тим, що ці ОТГ утворені з порушенням методики, фактично є передмістям Івано-Франківськ, а місто Івано-Франківськ має відповідні кадрові ресурси, фінансове забезпечення та розвинену інфраструктуру.
Висновки:
Залишилось дочекатись тексту рішення на сайті КМУ, але 2 наші джерела запевняють, що по Загвіздянській точно все добре.

Сьогоднішнє рішення уряду означає, що Загвіздянська громада матиме право на справжнє місцеве самоврядування на рівні з іншими понад 1400 ОТГ, які покриють 100% території України. 25.10.2020 відбудуться вибори на яких мешканцям Загвіздя і Підлісся треба обрати сільського голову на 5 років , і що дуже важливо 22 гідних депутатів, які співпрацюватимуть з головою, а не шантажуватимуть та ворогуватимуть, як це відбувається зараз, навіть в період пандемії СOVID-19.  Тільки після цього громада матиме шанс на 5 років стабільного розвитку. Тому осінню Загвіздянську громаду чекає серйозна політична боротьба за своє майбутнє і мешканці мають зробити правильний вибір, щоб зло більше ніколи не підняло голову. Помилки можуть дорого коштувати. Помилки, які було зроблені до 2015 року нам відгукуються досі, про це ще будемо багато писати.