Білогубко пригрозив вбивством Стасюку Миколі

01.04 близько 11:00 Любомир Білогубко приїхав додому до Стасюка Миколи в с. Загвіздя (вул. Берегова 118/2), та вимагав, щоб Микола Стасюк вийшов  ̶п̶о̶г̶о̶в̶о̶р̶и̶т̶и̶  послухати погрози, на що отримав відмову, оскільки днем раніше в день виборів він перетинався з Миколою Стасюком на виборчій дільниці в с. Загвіздя і крім нецензурної лексики, образ і словесних погроз фізичною розправою нічого не зміг сказати по суті.

І сьогодні він вдався до погроз вбивством, а саме сказав мамі Стасюка Миколи, що “відріже голову” і “відрубає” руки за діяльність Стасюка Миколи, яка (ні для кого не секрет) не дозволила йому перемогти на виборах і відкрила громаді очі на цю людину та загрозу в ньому для спокою і розвитку громади.

Мама Стасюка Миколи була в істериці і розплакалась після його погроз. Реакція з боку Стасюка Миколи була єдино правильною і адекватною – вже через годину була подана відповідна заява в поліцію. Вище керівництво правоохоронних органів області запевнило, що ця заява буде на їх контролі і порекомендували надати цій історії розголосу в мережі та в громаді.

На Любомира Білогубка досі відкрите кримінальне провадження
Як Л. Білогубко земельні ділянки доцентам ІФНТУНГ роздавав