Більш як 0,5млн грн виділено на дах Підліської ЗОШ та на дитячі майданчики ОТГ з держбюджету

Згідно додатку до розпорядження Кабміну від 23 січня 2019 р. № 39-р, Загвіздянській ОТГ виділено 561 тис. грн, з них 270 тис. грн на придбання дитячих ігрових майданчиків та 291 тис. грн на капітальний ремонт покрівлі Підліського ліцею.

270 тис. на придбання майданчиків мають розприділитись наступним чином: 150 тис. грн в с. Загвіздя, та 120 тис. грн в с. Підлісся.
Але ці гроші неможливо законно витратити без прийняття змін до бюджету ОТГ на сесії, яка все ніяк не відбудеться через постійний конфлікт коаліції з головою.

На бюджетній комісії це питання проговорювали депутати Христан Т.В. і Жолоб Р.В., проблем чи заперечень звісно ні у кого не було. А секретар бюджетної комісії Беляшова не з’являється на бюджетних комісіях і не веде протоколи засідань. Казначейство вже вимагає прийняти зміни до бюджету по цих коштах.

Також інформуємо, що за дивним збігом обставин, 291 тис. грн на ремонт покрівлі Підліського ліцею проходять через районний бюджет, а не напряму в бюджет Загвіздянської ОТГ. Тому з метою попередження майбутніх маніпуляцій, у мешканців (особливо Підлісся) має бути чітке розуміння, що всі ці кошти зайшли з держбюджету, жоден депутат чи людина з прізвищем на “Б” (завдяки якій сходить сонце) не мають відношення до  цих коштів, щоб вони не тріпали своїми язиками по селу. За деякими Підліськими депутатами помітні неоднарозові намагання приписати собі чужу роботу шляхом відвертої дезінформації чи обману. Всі ці факти нами фіксуються і достойні окремої статті.

Наступна спроба провести сесію запланована на завтра 1 березня о 18:00, надіємось на порозуміння всіх сторін за ради інтересів громади. Мешканців закликаємо прийти завтра на сесію і проконтролювати.

Витяг з додатку до вищевказаного розпорядження:

Назва місцевого бюджету адміністративно-територіальної одиниці Обсяг субвенції,
грн
Назва об’єкта (заходу),
його місцезнаходження
Районний бюджет
Тисменицького району
291 000 грн Капітальний ремонт покрівлі Підліської ЗОШ I—III ступенів, с. Підлісся Тисменицького району Івано-Франківської області
Бюджет Загвіздянської сільської об’єднаної територіальної громади 270 000 грн Придбання дитячих ігрових майданчиків: в с. Загвіздя — 150 тис. грн., с. Підлісся — 120 тис. грн.
Всього 561 000 грн