Коаліція депутатів Білогубка розпалась, втративши більшість у раді

Конфлікт у лавах так званих коаліціянтів триває ще з грудня. Дмитро Шкаврітко перестав голосувати на сесіях проти Ружанського і його команди, як цього постійно вимагали БППшники Білогубка. Білогубко навіть прикладав фізичну силу до секретаря Шкаврітка – інформація зі слів самого Дмитра.

Цей конфлікт фактично позбавив так звану коаліцію більшості у раді, тому вони вирішили помститись Шкаврітку, ініціювавши його звільнення з посади секретаря на сесії, яка мала відбутись сьогодні 21.02.2019. Навіть подали проект рішення для звільнення:

Голова Ружанський такий крок сприйняв як політичну розправу над Шкаврітком і водночас спробою переконати Марію Гладішко йти на посаду секретаря, звільнивши БППшникам впливову посаду – начальника відділу освіти. Ця посада їм потрібна для вливу в обох школах (Царук В.М.  і Гребінник М.М. є одночасно вчителями, і мають свої плани на школу).

Запасним варіантом для БППшників буде спроба після звільнення Шкаврітка обрати на посаду секретаря Беляшову Г.П., купивши 12-тий голос в одного з депутатів, які підтримують В. Ружанського  (голосування таємне, хоча вичислити хто продався буде легко). 

Але оскільки Д. Шкаврітко змінив свою думку, вийшовши з табору БППшників, та почав активно працювати спільно з головою на розвиток громади, то природньо, що В. Ружанському не потрібно дестабілізація роботи на етапі запуску ОТГ, коли роботи дуже багато, і в апараті ОТГ робочих рук і так бракує. Більше того кандидатур, які готові йти на цю посаду, крім Беляшової нема. 

Головним козирем В. Ружаснького залишається право вето (призупинення рішення) на будь-яке рішення сесії (в тому числі рішення про звільнення Шкаврітка чи рішення про призначення на його місце будь-кого). Для подолання вето БППшникам знадобиться (2/3 голосів), а це 15 голосів депутатів, при тому, що у них в наявності лише 11, знайти ще 4-ох однодумців  нереально, навіть за гроші, а оскарження вето у суді – може затягнутись з апеляціями до наступних місцевих виборів 2020 року.

Тому всі ці політичні маніпуляції БППшників зі звільненям Шкаврітка завершаться їх поразкою, а 12-ий депутат, який влізе в цю аватнюру лише втратить авторитет в очах своїх виборців і очах громади. Все це не більше ніж зведення рахунків і відстоювання зловіщих інтересів всіх нам відомих осіб і ніякої користі для громади  не несе. Наприклад сьогодні через відмову депутатів коаліції реєструватись на сесії, сесія не відбулась. Це при тому, що у порядок денний голова включив питання, яке вони вимагали – про звільнення Шкаврітка. Не маєм більшості – в сесії участь не беремо, ось така позиція замість виконання обов’язків депутатів.

Це підтверджується ще й тим, що сьогодні на сесію БППшники не змогли зібрати навіть 11 своїх депутатів, їх прийшло всього 9. За нашими джерелами Гребінник М.М. не підтримує звільнення Шкаврітка, тому не прийшла, а Беляшова Г.П. отримала від вищого керівництва партії БПП на горіхи за позови проти Ружанського, і їй чітко сказано зверху – не робити деструктив, та не позорити партію БПП на велику 6-тисячну громаду.

Ну і на останок відео про те, як Царук Василь від імені БППшників 8 місяців тому на 1 сесії хвалив Д. Шкаврітка, а коли той перестав голосувати як Білогубко скаже – вони банально вирішили йому помститись, та звільнити з роботи: