Коаліція депутатів Білогубка розпалась, втративши більшість у раді

Конфлікт у лавах так званих коаліціянтів триває ще з грудня. Дмитро Шкаврітко перестав голосувати на сесіях проти Ружанського і його команди, як цього постійно вимагали БППшники Білогубка. Білогубко навіть прикладав фізичну силу до секретаря Шкаврітка – інформація зі слів самого Шкаврітка.

Цей конфлікт фактично позбавив так звану коаліцію більшості у раді, тому вони вирішили помститись Шкаврітку, ініціювавши його звільнення з посади секретаря на сесії, яка мала відбутись сьогодні 21.02.2019. Навіть подали проект рішення для звільнення:

Запасним варіантом для БППшників буде спроба після звільнення Шкаврітка обрати на посаду секретаря Беляшову Г.П., купивши 12-тий голос в одного з депутатів, які підтримують В. Ружанського  (голосування таємне, хоча вичислити хто продався буде легко). 

Але оскільки Д. Шкаврітко cтало вигідніше працювати спільно з головою і він почав голосувати на сесіях в інтересах громади та ініціатив голови, то природньо, що В. Ружанському не потрібно дестабілізація роботи на етапі запуску ОТГ, коли роботи дуже багато, і в апараті ОТГ робочих рук і так бракує. Більше того кандидатур, які готові йти на цю посаду, крім Беляшової нема, а це ще гірше ніж Шкаврітко. 

Сьогодні через відмову депутатів коаліції реєструватись на сесії, сесія не відбулась, тому голосування по звільненню шкаврітка переноситься. Це при тому, що у порядок денний голова включив питання, яке вони вимагали – про звільнення Шкаврітка. Не маєм більшості – в сесії участь не беремо, ось така позиція замість виконання обов’язків депутатів. Сьогодні на сесію БППшники не змогли зібрати навіть 11 своїх депутатів, їх прийшло всього 9.  Беляшова Г.П. отримала від вищого керівництва партії БПП на горіхи за позови проти Ружанського, і їй чітко сказано зверху – не робити деструктив в громаді.

Ну і на останок відео про те, як Царук Василь від імені БППшників 8 місяців тому на 1 сесії хвалив Д. Шкаврітка, але потім щось пішло не так і вони посварились: