Депутатка Беляшова подала на Ружанського в суд і програла

Предісторія:
66 річна депутатка Загвіздянської ОТГ Беляшова Ганна Павлівна (округ №12 с. Загвіздя) 19.11.2018 звернулася в суд з позовною заявою проти голови Загвіздянської ОТГ Ружанського Володимира Васильовича про визнання дій, вчинених 18.07.2018 та 27.07.2018, які полягали начебто у неправомірному знятті з порядків денних питання обрання заступника та інших пропонованих Беляшовою питань, які вона намагалась включити в порядок денний без попереднього обговорення в депутатських комісіях, лобіюючи інтереси Білогубка Любомира.

Виходячи із норм чинного законодавства, 22 січня 2019 року Івано-Франківський окружний адміністративний суд дійшов таких висновків (повний текст рішення):

Процедура внесення питань до порядку денного сесії Загвіздянської сільської ради чітко врегульована Регламентом.

Стосовно повноважень депутата Загвіздянської сільської ради щодо внесення питань до порядку денного на розгляд сесії, то такі пропозиції повинні надійти до ради не пізніше як за місяць до відкриття чергової сесії (пункт 27 Регламенту). Якщо пропозиції надійшли пізніше, то такі питання вносяться на її розгляд після їх попереднього розгляду відповідною постійною комісією (пункт 28 Регламенту).

Судом встановлено, що пропозиції Беляшової Г.П. про включення до порядку денного запропонованих нею запитань, оголошені на самих засіданнях (третьому та четвертому) 2 сесії 7 демократичного скликання Загвіздянської сільської ради та попередньо не розглядалися відповідними депутатськими комісіями. Вказане підтверджується довідками виконавчого комітету Загвіздянської сільської ради №2728 від 05.12.2018 (а.с.42) та №2729 від 05.12.2018 (а.с.43).

Таким чином, вимоги Беляшової Г.П. про визнання протиправними дій голови Загвіздянської сільської ради щодо зняття з порядку денного без прийняття відповідного рішення радою пропозицій позивача є безпідставними, оскільки Беляшовою Г.П. не дотримано встановленої Регламентом процедури внесення на розгляд таких питань.

З огляду на вищенаведене, суд дійшов висновку про те, що дії Ружанського В.В. вчинені у відповідності до частини 2 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України, а тому підстав в задоволенні даного адміністративного позову немає.
УХВАЛА: В задоволенні позову відмовити.

Ну і підсумуємо: позовна заява Беляшової на 7 сторінок, яку їй писав один з кращих адвокатів у Франківську і яка коштувала Беляшовій не менше 5000грн + судовий збір – через 30 днів стане архівом, який допоможе виборцям її округу в червні відкликати цю деструктивну депутатку, яка відкрито ворогує з Ружанським В.В. та постійно намагаєтся його дискредитувати. Таким людям давно пора на політичний смітник. Але люди з такою репутацією схоже потрібні для переобрання Петра Порошенка, саме тому Беляшова зараз разом з Білогубком плідно працюють в обласному штабі БПП.