Колишній голова-корупціонер Білогубко знову хоче компенсацію 50 тис. грн від сільради

В кінці 2015 року, після того як Павло Драганчук чесно переміг Л. Білогубка на виборах голови сільради, Л. Білогубко подав позов до суду, з вимогою стягнути з Загвіздянської сільської ради на його користь 50928,60 грн. – середньої заробітної плати за період з 07.11.2015 р. до 08.05.2016 р. (за 6 місяців.)

Представник відповідача (Загвіздянської сільської ради) у судовому засіданні позов не визнав і пояснив, що позивач до обрання на виборну посаду у Загвіздянську сільську раду не перебував у трудових відносинах з будь-яким підприємством, установою або організацією, тому не має права на виплату середньої заробітної плати, яку він одержував на виборній посаді у раді, з відповідного місцевого бюджету. Крім того, позивач з 03.12.2015 р. отримує допомогу по безробіттю, що підтверджується інформацією Тисменицького районного центру зайнятості. Просив у позові відмовити.

    Вислухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що позов не підлягає до задоволення у зв’язку з безпідставністю і необґрунтованістю вимог. (текст постанови суду)

Пройшло 3 роки, Л. Білогубко знову програв вибори (Володимиру Ружанському), вже 6 місяців намовляє своїх лояльних 8 депутатів БПП діяти проти голови, лобіювати його на посаду заступника, а коли нічого не вийшло – знову запустив стару платівку про його компенсацію. Напевне забув, що вже програв суд на цю тему (старість? алкоголізм?). Ось такий цирк. Текст звернення Білогубка на ім’я В. Ружанського від 20.11.2018:
“Прошу надати рішення та копію протоколу про виплату грошової компенсації як Загвіздянському сільському голові”