В Загвізді через пожежу без житла залишилась жінка з 2 дітьми

Вчора, 1 жовтня, близько 23:00 у с. Загвіздя по вул. Весняна майже миттєво згоріла дерев’яна хата, в якій проживала Зарецька Христина Іллівна з маленькими дітьми: Настя (10 років, 3 клас) і Соломійка (4 роки), батько Христини, а також її сестра і вуйко.
Ймовірною причиною пожежі називають необережне поводження з вогнем їх родичем (дядьком Христини), який проживав у тій же хаті через стіну, його місцеперебування зараз невідоме. На щастя, ніхто не постраждав, але залишились без даху над головою. В будинку згоріли всі документи, одяг і побутова техніка. 
Саму Христину з дітьми і сестрою тимчасово прийняли сусіди, батька Христини вчора шпиталізували з серцем. Зараз ведеться активна робота для пошуку житла для них і 2 дітей, бажано звичайно у с. Загвізді або Підліссі. Отже, чим ви можете допомогти:

  • 1. Пропозиція по житлу, в тому числі платна оренда, за телефоном: 0675312395 (Микола Стасюк);
  • 2. Фінансова допомога: а)занести у сільську раду (пн-пт 08:00-17:00), б) на картку приват (уточняйте деталі переказу по номеру 0675312395 – Микола Стасюк);
  • 3. Одягом (для дітей: жіночий, для дорослих: чоловічий і жіночий,), – у школі організовано збір одягу для Христини і її діток. Від завтра  (3 жовтня) можна приносити одяг в школу.

Схожі матеірали: В Підліссі загинули двоє молодих людей від отруєння чадним газом

Більше фото: