Жителі Зангвіздянської ОТГ самостійно взялися ремонтувати дорогу

Жителі Загвіздянської ОТГ за тиждень зібрали майже 100 тисяч гривень серед населення і самостійно вийшли у вихідний робити свою центральну дорогу. Список добровольців (постійно обновляється)

Вчора, 8 вересня, у вихідний, понад 60 людей вийшли і стали до роботи. Якщо ви проїздили і бачили цей процес, то запам’ятайте – це були ваші пересічні односельчани, а не автодор чи ще якась організація. 

Люди зазначають, це краще ніж перекриття дороги з надією бути почутими. На жаль їх не чули роками.

Також багато власників авто зрозуміли, що пожертвувати один раз 500грн на асфальт дешевше ніж за ремонт авто після поїздок такою дорогою.

 Сьогодні було закатано 24.5т асфальту на відрізку 1.5км (від початку Загвіздя і майже до “Царинки”). Витратили за сьогодні близько 71 тис. грн (з них – 62 тис. грн на асфальт).

Також повідомляємо, що ремонт дороги ще не закінчено, причиною тому є брак фінансів в тому числі. Тому ініціативна група просить тих, хто ще не долучився – підтримати ідею фінансово. Гроші можна занести у сільраду Загвіздя або передати через своїх депутатів на округах (список депутатів), але попереджаємо, що в цей процес включилась менша половина депутатів. Якщо депутат відмовляється брати у Вас гроші – заносьте в сільську раду. Також можна зробити переказ грошей на картку приват: 5168742706202102 (Стасюк Микола Юрійович).

Відео з висоти пташиного польоту, зняте під час ремонту: