У Загвізді депутат від БПП прикрився дружиною а сам заховався, коли до нього додому прийшла громада

“Ну я Вам сказала, що це неприйомний день!” , “Він прийшов у мене з роботи, і він не залишить домашню роботу” , “Він сказав, що не приймає” – такими словами відбивалась від громади дружина місцевого депутата Загвіздянської сільської ради Кардаша Петра Васильовича (обрагного від БПП “Солідарність” по 13 окрузі).

“Як треба було його вибрати то він ходив до кожного, і стояв, і говорив, і що вам треба…а тепер він не має 2 секунди? Це не по людськи” – так відповіла мешкака цього округу дружині депутата.

“Моя дитина від 2014 року в АТО. Ви йому перекажіть, що прийшла його хімічка” – так звернулась до дружини депутата шкільний вчитель хімії, яка вчила цього депутата, син якої АТОвець і чекає рішення по землі від сільської ради.

Справа в тому, що 8 депутатів фракції БПП “Солідарність” та 3 самовисуванці  не з’являються вже на третю поспіль сесію, скликану головою Загвіздяснької ОТГ. Сільська рада не працює більше місяця. За цей час невирішеними залишаються безліч важливих для громади питань, таких як: виділення 80 тис. грн співфінансування ремонту центральної дороги, виділення 66 тис. грн на фінансування групи продовженого дня для обох шкіл, заяви громадян по земельних питаннях, добитись статусу спроможної ОТГ в ОДА та в КМУ, прийняття регламенту сільської ради (за майже 4 місяці роботи регламент не прийнятий, тільки вдумайтесь!)

Всі ці депутати, які саботують роботу, йшли на вибори командою з кандидатом на голову, людиною з сумнівною репутацією Білогубком Любомиром Миколайовичем, на якого досі відкрите кримінальне провадження, про що ми вже писали у попередніх матеріалах: На Любомира Білогубка досі відкрите кримінальне провадження за зловживання службовим становищем.

Білогубко Любомир балотувався від БПП “Солідарність” і неочікувано для нього та його депутатів  програв вибори чесній та гідній людині, АТОвцю Володимиру Ружанському. Не змирившись з програшем, судячи з його дій, вирішив будь-якої ціною дестабілізувати роботу голови та сілької ради, щоб обраний голова не зміг показати результати своєї роботи.

Загвіздянська ОТГ досі залишається поза перспективним планом територій громад області, і якщо не змінить цей статус до 15 жовтня, то 2019 рік розпочне без шансів на розвиток та з малим бюджетом сформованим через Тисменицьку РДА. Але очевидно, що Білогубка Любомира такий варіант розвитку подій повністю влаштовує. Справа в тому, що він будучи при владі в 2010-2015 роках роздерибанив з депутатами у громади с. Загвіздя 1,84га землі на межі з обласною клічною лікарнею, але досі не отримав права власності на цю землю, тому боїтсья приєднання Загвіздя до Івано-Франківська як вогню, щоб не втратити цю землю ринковою вартістю від 5 до 8 млн грн (за різними оцінками). Ця людина намагається залякати населення всілякими міфами про негативні наслідки приєднання до міста, на кшталт того, що місто побудує у нас нове кладовище і тому подібне.

Мешканці с. Загвіздя вже почали збирати гроші на ямковий ремонт центральної дороги своїми силами, оскільки заставити працювати депутатів-саботажників вони не можуть, а решта 11 депутатів виявились заручниками цієї ситуації, бо сесія може розпочатись лише при наявності 12-ти депутатів, одного не вистачає.

Громада потребує підтримки з боку високопосадовців, але жоден політик на це не звертає увагу та не знає, що тут відбувається, хоча вплинути безперечно можуть, бо партійні депутати залежні від партії. Тому наша редакція звертається до колег журналістів допомогти висвітлити ці події, тільки розголос і сильний резонанс здатний змінити ситуацію.