Як Л. Білогубко земельні ділянки доцентам ІФНТУНГ роздавав

Чергова ознака зловживання службовим становищем Білогубком Любомиром. Всі знають про роздачу землі села Загвіздя між родичами, друзями, депутатами та невідомим селу людям, яких пов’язують з Л. Білогубком. Двома такими невідомими людьми є сім’я доцентів унівреститету нафти і газу (ІФНТУНГ):

1. Манюк Оксана Романівна – доцент кафедри екології (посилання з сайту університету).
2. Манюк Михайло Іванович – доцент кафедри геології та розвідки нафтових і газових родовищ, кандидат геологічних наук (посилання з сайту університету).

Манюк Оксана отримала 0,08га в урочищі “Нивки” (рішення від 27.06.2013), а Манюк Михайло 0,10га в урочищі “Мочари” (рішення від 27.06.2015). Сканкопії оригіналів рішень, які підтверджують цей факт перегляньте вкінці статті, або натисніть сюди.

Запитаєте, а який зв’язок цих людей з Л. Білогубком? Відповідаємо: дочка Л. Білогубка – Анастасія Білогубко через 2 місяці після роздачі цієї землі вступила на спеціаліста за напрямом “геологія”(посилання) а згодом працевлаштована і по цей час працює на кафедрі геології. Нижче на фото можете побачити її з серед персоналу кафедри Геології та розвідки нафтових і газових родовищ:

В 2014 році вже племінник Любомира Білогубка – Микола Білогубко вступив на цей же напрям “геологія” (посилання). Надто багато співпадінь, чи не так? Земля так просто людям, які не мають відношення до Загвіздя не роздається. За які послуги доценти ІФНТУНГ отримали земельні ділянки?

І скільки дитячих майданчиків можна було б поставити у Загвізді, якщо б продати ці 2 ділянки на аукціоні?
Нехай ціна двох ділянок 30 000$ (789 000 грн). Вибираємо наприклад ось такого типу майданчик (посилання) за 80 000 грн. Отримуємо:

Рішення, які підтверджують роздачу землі доцентам ІФНТУНГ:

Павло Драганчук заявив про підтримку Ружанського Володимира на голову ОТГ