Голова ОТГ Володимир Ружанський заветував незаконно прийняті рішення на “сесії”, яку скликали без голови

Голова Загвіздянської ОТГ Володимир Ружанський скористався правом “вето”,  гарантованого йому частиною 4 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» і видав розпорядження №59 від 11 липня 2018 року Про зупинення дії тьох рішень другої сесії Загвіздянської сільської ради ОТГ, які були незаконно прийняті на незаконно проведеному засіданні групою депутатів Білогубка. Нагадаємо, що 6 липня 12 депутатів Загвіздянської ОТГ незаконно провели сесію без голови та решти депутатів

Ось текст розпорядження №59 від 11.07.2018:

      З метою додержання законності у здійсненні місцевого самоврядування, враховуючи те, що 2 пленарне засідання 2 сесії Загвіздянської сільської ради ОТГ було призначе і на ньому приймались рішення з порушенням чинного законодавства України та інтересів територіальної громади, враховуючи недотримання вимог ч. 2 ст. 19 Конституції України, ч. 3 ст. 24 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» за якою органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, враховуючи, що рішення, які були прийняті на даному засіданні приймались з порушенням статей 24, 46, 50, 59 Закону №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 2,3,18,19 Закону України Про статус депутатів місцевих рад, та ч.3 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись п. 4 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Зупинити дію рішень другої сесії Загвіздянської сільської ради об’єднаної територіальної громади VІІ скликання:
    №___від 06.07.2018 року «Про затвердження Регламенту Загвіздянської сільської ради об’єднаної територіальної громади VII демократичного скликання», №___від 06.07.2018 року «Про затвердження положень структурних підрозділів виконавчого комітету Загвіздянської сільської ради об’єднаної територіальної громади – подання Царука В.М.» ,№___ від 06.07.2018 «Про звернення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради щодо добровільного об’єднання громад в Івано-Франківську міську об’єднану територіальну громаду».
  1. В порядку, передбаченому Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати 2 засідання 2 сесії Загвіздянської сільської ради ОТГ 18.07.2018 року о 18-30 годині в приміщенні адмінбудинку ради (с. Загвіздя) на повторний розгляд якої винести дані питання, вказані у п.1 та інші питання, які затвердженні в порядку денному на 1 засіданні 2 сесії.
  2. Шкаврітку Д.П. забезпечити публікацію цього розпорядження на інформаційних дошках територіальної громади та забезпечити підготовку і проведення 2 пленарного засідання 2 сесії Загвіздянської сільської ради ОТГ.