ОДА не внесла Загвіздянську ОТГ в проект рішення обласної ради щодо внесення змін до перспективного плану області

Стало відомо з джерел в ОДА, що в проекті рішення змін до перспективного плану формування територій громад області відсутні Загвіздянська та Угринівська ОТГ. Тобто 22 червня на сесії обласної ради ніякого голосування за визнання Загвіздянської ОТГ (нанесення на карту) не відбудеться.
 

Цю саму інформацію підтвердив голова Загвіздянської ОТГ Володимир Ружанський, який їздив в ОДА виясняти чому нас не внесли в проект рішення, яке розглядатимуть 22 червня на сесії. За його словами у ОДА скептично налаштовані щодо наших малих ОТГ з двох сіл, оскільки ці 2 ОТГ порушили методику утворення, також є запитання щодо їх спроможності.

Нагадуємо, що за чинним перспективним планом формування територій громад області – с. Загвіздя і с. Підлісся разом з іншими 14-тьма приміськими селами віднесені до Франківської ОТГ:

Також варто зазначити, що 16 травня кабінет міністрів закликав голів облдержадміністрацій утриматись від внесення змін щодо перспективних планів областей щодо тих ОТГ, які порушили методику утворення ОТГ: