Як Гребінник Мар’яна задавала провокаційне запитання про зарплату голови (ВІДЕО)

На третьому засіданні першої сесії сільської ради Загвіздянської ОТГ Гребінник Мар’яна вирішила задати провокаційне запитання про розмір зарплати Володимира Ружанського. Ось перегляньте відео як це виглядало:

Згодом у мережі фейсбук з’явилась публічна відповідь Володимира Ружанського на це запитання:

А тепер фактаж: постанова кабінету міністрів про збільшення окладів була опублікована у газеті «Урядовий кур’єр» 18 травня, газета ця друкується в Києві а не в Загвізді, а засідання сесії на якій депутати приймали рішення про умови оплати праці голови відбулось того ж дня починаючи з 18:00.


Головний сайт, який супроводжує реформу децентралізації опублікував цю новину о 15:47 (посилання), тобто за 2 години до засідання сесії у Загвізді. Чи справедливо закидати претензії голові і бухгалтеру про те чому депутатів не повідомили про підняття зарплати? Риторичне запитання.

Все б нічого, але питання про зарплану зараз доречне приблизно так само як диспетчеру швидкої допомоги уточняти розмір ноги людини в якої трапився інфаркт і потрібно скоріш напрявляти швидку. Бо саме в такому передінфактному стані знаходиться Загвіздянська ОТГ, коли за 3 засідання не прийняті важливі рішення для того щоб ОТГ запрацювала. І за словами решти депутів та голови блокує прийняття цих важливих рішень якраз коаліція в яку входить пані Гребінник. Їм як бачите важливіше розмір зарплати, тобто це ніщо інше як спроба на публіку хоть якось дискредитувати новообраного голову, коли в правовому полі нічого не виходить.

Попередні матеріали: Гребінник Маряна назвала АТОвця Ружанського сепаратистом