Половина депутатів нової ради відстоюють інтереси Білогубка. Маски знято.

Після довгих дискусій і з 4го голосування Шкаврітка Дмитра обрали секретарем Загвіздянської ОТГ (13 голосів за). Але Володимир Ружанський станом на кінець засідання не підписав протокол про обрання секретаря. Згідно статті 59 ч.4 закону України про місцеве самоврядування має право вето протягом 5 днів.

Володимир Ружанський напередодні на зустрічі з депутатами заявив, що він бажає і йому простіше буде працювати з людиною, якій він довіряє, а саме з Гладішко Марією Романівною у ролі сектретаря. Але 7 з 8-ми Підліських депутатів і 5 з 14-ти депутатів з Загвіздя висунули кандидатуру Дмитра Шкаврітка.

Також один з Підліських новообраних депутатів Роман Жолоб відразу після виборів публічно заявляв, що саботувати роботу Ружанського ніхто не буде  і що темп та стратегію розвитку громади повинен задавати саме голова. А на ділі ми бачимо, що більшість депутатів не прислухались до пропозиції В.Ружанського підтримати кандидатуру Гладішко Марії Романівни. За моїми джерелами вони продовжують відстоювати інтереси Л. Білогубка, який не змирився з програшем на виборах і який хоче поставити секретарем зручну для себе людину, а саме Дмитра Шкаврітка. Це хіба не саботаж з першого дня роботи нової ради? Це так ви допомагаєте новому голові задавати вектор розвитку?

Л. Білогубко відкрито під час перерв на цій сесії збирав “своїх” депутатів і керував ними. Це так народні обранці думають своєю головою.

Сам Дмитро Шкаврітко ще до виборів мені в приватній розмові писав, що після виборів він піде геть з посади секретаря, хто б там не переміг. Також за моїми джерелами фінансова сторона питання (зарплата) на цій посаді його не тримає. Чому тоді він, знаючи що Ружанський проти його кандидатури,  погодився на висунення його більшістю депутатів, яких пов’язують з Любомиром Білогубком? Чому збрехав що піде геть з посади після виборів? Спробую знайти відповіді на ці запитання.

Список депутатів які відкрито не пішли на зустріч новому голові, тому що їх завдання – відстоювати інтереси Л. Білогубка:

1 Гребінник Мар’яна Миколаївна БПП “Солідарність”
2 Шкаврітко Дмитро Петрович Самовисування
3 Беляшова Ганна Павлівна Самовисування
4 Кардаш Петро Васильович БПП “Солідарність”
5 Рудницький Микола Миколайович БПП “Солідарність”
6 Царук Василь Михайлович Самовисування
7 Кучера Іван Васильович БПП “Солідарність”
8 Яворський Андрій Ярославович Самовисування
9 Іванків Степан Іванович БПП “Солідарність”
10 Боднарчук Василь Васильович БПП “Солідарність”
11 Воєвода Микола Михайлович БПП “Солідарність”
12 Жолоб Роман Васильович БПП “Солідарність”