Відповідь на статтю “Чому не варто Ружанському ….”

  • Так, Володимир є потенційним кандидатом, але я думаю що ще зарано обговорювати його кадидатуру. Або  варто продовжити СЕРІЮ статей “Чому не варто балотуватись Білогубко, Драганчук та іншим”
  • “ВРужанський не має вищої освітине має досвіду та зв’язківта і взагалі 2 слова до купи не може зліпити…” (Джерело: zahvizdya.news). Відповідь: 
  • На рахунок освіти – яка повинна бути освіта, давайте брати до уваги всіх кандидатів. Освіта має бути якась профільна і бажано підкріплена досвідом. Є такі? Тому давайте брати до уваги досвід. Якщо про Володю (ми зараз про нього говоримо) то він багато років працює керівником транспортного цеху одного із підприємств ІФ. Хіба це не показник? Це завдання зверху, це планування, це виконання, це люди нарешті, які в підпорядкуванні, це відповідальність за них …. Цього самого досвіду він здобув і на війні – відповідальність за тих хто поруч. Тоді чому ні?
  • А на рахунок – 2-х слів, то його вчинки будуть говорити за нього. Йому ж в ООН з трибуни не виступати… Виступати перед публікою дуже складно будь кому, тому що треба бути щирим та дивитися людям в очі усвідомлюючи відповідальність. Скажу про себе що коли бачу перед собою великий колектив, то говорити дуже важко (хвилювання переповнюють..)
  • Моя думка – на голову треба обирати людину, яка чесна, порядна, відповідальна.
  • І ще одне. Успіх громади залежить не тільки від голови, а й від команди, яка буде працювати з ним. Треба говорити і про кандидатів в депутати.

Останнє, до всіх мешканців громади. Микола запровадив хороший ресурс, пробує розговорити нас та донести до мешканців інформацію. То ж давайте говорити! Тільки без бруду.