Чому В. Ружанському не варто балотуватись на голову ОТГ?

Дізнавшись, що Володимир Ружанський має намір балотуватись на голову Загвіздянської ОТГ відразу вирішив перевірити рівень його підтримки опитуванням в інтернеті. Результат був досить несподіваним і підтримка виявилась більшою ніж очікувалось. Ось результати опитування (301 респондент):

Як бачимо він має підтримку на рівні теперішнього голови Павла Драганчука. Хоча в цьому опитуванні можлива невелика похибка, через голосування неповнолітніх або нежителів наших сіл.

А зараз при всій повазі до пана Володимира, дозволю висловити свою суб’єктивну думку (5 пунктів) чому йому не варто балотуватись на голову ОТГ:

1) В день коли В. Ружанський зареєструється на голову ОТГ – у штабі  Л. Білогубка можуть відкорковувати шампанське. Спробую коротко пояснити чому. Л. Білогубко за моєю інформацією йде на вибори від БПП, відповідно на нього працють партійні політтехнологи, яким поставлено завдання показати підтримку партії Порошенка, виграти вибори в більшості ОТГ. Особливо низькі рейтинги БПП у нашій області, тому їм є що доводити, а наша маленька ОТГ – це одне з найлегших “полів бою” для партії, яка має достатньо коштів та адмінресурс. І коли основним конкурентом Л. Білогубка буде В. Ружанський, вони його акуратно знищать. В усіх газетах, які Вам покладуть на паркан писатиме, що В. Ружанський не має вищої освіти, не має досвіду та зв’язків, та і взагалі 2 слова до купи не може зліпити, щоб вести громаду вперед і добитись визнання спроможності тощо. Також ймовірно, що вони просто висунуть ще кількох технічних кандидатів, щоб розбити голоси у Загвізді. А у Підліссі з підтримкою одних АТОвців не виїдеш, бо Л. Білогубко активно і давно вже працює з цим електоратом і швидше за все зробить ставку саме на Підлісся.

2)Гляньте як використали АТОвців і майданівців під час виборів до Верховної Ради, ці люди принесли більшість для БПП і НФ у парламенті, але ж на майдані стояли і в АТО воюють не за те що роблять ці дві продажні та нікчемні партії. Цю відпрацьовану схему політтехнологи успішно використають знову. В нашому випадку В. Ружанський – це просто відвід голосів тієї частини Загвіздя, яка категорично проти Л. Білогубка.

3) Л. Білогубка підтримують приватні підприємці, діяльність яких залежна від місцевої влади і яким він багато наобіцяв. Вони ніколи не проголосують за нову людину, від якої невідомо чого чекати. Більшість з цих людей думає тільки про власне збагачення, власну вигоду і новий кусочок землі, а не про громаду. Павло Драганчук їх не влаштовує тим більше. Це лідери думок і вони зроблять свою справу на користь Л. Білогубка в будь-якому випадку.

4) Люди, які підбивають В. Ружанського йти на голову, – або не усвідомлюють його апріорі програшної ситуації  або свідомо працюють на Л. Білогубка. Це називається вбити двох зайців одним пострілом: 1)відвід голосів + 2) “розчищають” дорогу своїй людині на депутатському окрузі В. Ружанського.

5) в 2015 році Володимиру Ружанському наша громада вже віддала 535 голосів на виборах до районної ради і він до неї пройшов, але через те що він балотовувся та обрався одночасно ще й у сільську раду, то згідно закону (ст. 86 ч. 11) мав право йти лише у сільську раду, а його місце в районній раді зайняв  Василь Царук з Підлісся, який тоді не проходив. В підсумку менше село Підлісся має у районній раді зараз двох депутатів, а Загвіздя не має жодного. Не зрозуміло для чого було подаватись в районну раду, збирати голоси виборців, виграти і не мати права піти в район через те що виграв у селі. Треба читати закон. Особисто я, як свідомо думаючий виборець, не проголосував би знову за кандидата після такої історії, це на мою думку безвідповідально.

Я знаю, що за Володимиром Ружанським горою підуть всі АТОвці Загвіздя і Підлісся. Але хлопці, на одній темі АТО вибори не виграти, це не 2015 рік. Перед нашими громадами стоять серйозні завдання і виклики, які треба вирішити, і більшість мешканців це розуміє. Ви впевнені, що В. Ружанському це під силу?

Про графік підготовки до виборів і період коли можна балотуватись на голову і в депутати читайте тут:
Ключові дати підготовки до виборів в Загвіздянській ОТГ