Гребінник Мар’яна назвала АТОвця Ружанського сепаратистом

“Сьогодні після сесії, яка не відбулася, вчителька загвіздянської школи і депутат села Гребінник М. М. обізвала учасника АТО Ружанського В. сепаратистом”  написав у групі Наше Загвіздя очевидець – Петро Костишин.

Нагадаємо, що 01.03.2018 була запланована сесія Загвіздянської с/р. Як виявилось потім, на порядку денному стояли 2 питання:
1) про затвердження громадських слухань (питання поверховості будівництва в урочищі “Рінь”);
2) про скасування рішення сесії про об’єднання громад.

Так як друге питання не було анонсоване наперед і йшло під назвою “Інше” то розгорівся скандал, оскільки прихильники самостійної ОТГ з Підліссям були обурені спробою поставити це питання на голосування. В результаті сесія була зірвана та почалась словесна перепалка між її учасниками.

Наступного дня після інциденту у сільській раді Драганчуком Павлом був інційований збір підписів для подачі скарги на Гребінник М.М. у відділ освіти. А у мережі розгнівані односельчани пропонували навіть звільнити горе-педагога:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Варто зазначити, що на момент публікації – Гребінник М.М. вже вибачилась перед Володимиром Ружанським. А сільський голова припинив збір підписів для подачі у відділ освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *